Akce
Značka: TAPTAPI

TAPTAPI - Set body dlouhý rukáv a kalhoty - KRAVIČKA, vel 74

180 Kč
Skladem (1 ks)

Kvalitní bavlněný set s veselým motivem kraviček, velikost 74.

Kategorie: DOPLŇKY

Set obsahuje body s dlouhým rukávem, které má praktický patentek u krku pro snadnější oblékání, dva patentky dole. Kalhoty ze stejného materiálu mají velmi pohodlný široký pas, který se dá velmi lehce dostatečně roztáhnout, dítě tak nikde nic neškrtí! Hodí se jak pro drobečky, tak i pro buclíčky. Díky lemům u kotníčků nohavice nikde nezavazí, ani se o nic při lození nezachytí. Falešné kapsičky dělají ještě větší parádu, aby k sobě vše krásně ladilo.

Všechny tyto praktické setíky TAPTAPI jsou vyrobeny v EU ze 100% kvalitní bavlny, splňující nejpřísnější normy pro ty nejmenší děti (atest Oeko-Tex Standard 100), jsou velmi praktické a slušivé.

Rozměry naleznete v přiložené tabulce rozměrů! Rozměry v cm jsou přibližné, mohou se drobně o 1cm lišit, berte je prosím orientačně...

Ošetřování, praní:                                                                                                                                                                                                                                                          oblečky jsou ušité ze stálobarevné bavlny, přesto doporučujeme jako každou barevnou bavlnu prát z rubu na 40 stupňů a nesušit na přímém slunci. Díky tomu, že se jedná o čistou bavlnu, bez příměsí, může dojít po vyprání k velmi mírnému sražení (výrobce látky uvádí do 4%), můžete případně po vyprání ručně mírně natáhnout. Jako veškeré oblečení pro děti, doporučujeme před prvním nošením vyprat.